Після візиту донецького губернатора на ринок м'ясо подорожчало на 10 грн

Свинина без кістки, яка в присутності Анатолія Близнюка коштувала 45-50 гривень за кілограм, у його відсутність продавалася вже за 50-55 і навіть по 60 гривень.

Візит Анатолія Близнюка на ринок_1
Остров
Візит Анатолія Близнюка на ринок
У неділю, 30 січня, наступного дня після візиту губернатора Донецької області Анатолія Близнюка на один з м'ясних ринків, ціни на м'ясо зросли.

Зокрема, свинина (шия, задня частина) без кістки, яка в присутності Близнюка коштувала 45-50 гривень за кілограм, у його відсутність продавалася вже за 50-55 і навіть по 60 гривень. Таке ж м'ясо на кістці, що коштувало в суботу 40-45 гривень за кілограм, в неділю відпускалося по 45-50 гривень.

Цінників на шматках м'яса, дбайливо викладених продавцями до візиту губернатор, в неділю уже не було.

29 січня Анатолій Близнюк особисто проінспектував кілька ринків у Донецьку. У м'ясному павільйоні його зустріли багатим асортиментом відносно дешевого м'яса, при цьому кожен шматок був забезпечений цінником. Продавці запевняли журналістів, що спеціально для приїзду губернатора ціни не знижували, а цінники на м'ясі - звичайна практика для даного ринку. Однак деякі покупці спростовували слова продавців.

Нагадаємо, подібний скандал стався у вересня з прем'єром Миколою Азаровим. Він відвідав ярмарок сільськогосподарських продуктів у Печерському районі Києва, після чого розповідав: "я приїхав на Печерський ринок, там і картопля була по 3,5 грн, і гречка - по 8 грн. Жодних черг, усе було чудово". Тоді як насправді у столиці вартість гречки і картоплі була на 50-70% вище тієї ціни, за якою ці продукти пропонували Азарову.

Читайте також:

Бідність українців зупинила інфляцію в 2010 році

У Києві відкриють сотні продуктових магазинів для бідних

Азарову підсунули картоплю за 3,50 і гречку за 8 гривень

Донецький губернатор порадив українцям ще жорсткіше затягувати пояси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: