Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після запуску ринку електроенергії тарифи для населення не зміняться -  нардеп Сажко

Ринок електроенергії почне працювати від липня.

Тарифи населення після запуску ринку електричної енергії у липні нинішнього року не зміняться, повідомив у Facebook народний депутат Сергій Сажко.

За його словами, всі гравці на ринку електроенергії готові до запуску ринку електроенергії. Крім того, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг виконала величезну роботу по синхронізації законодавства з європейськими нормами.

Сажко каже, що представники Європейського Енергетичного співтовариства проти будь-яких переносів. "За оцінками регулятора тарифи для населення з введенням ринку не виростуть, а для промисловості збільшаться лише на 10%, що менше рівня інфляції", - написав Сажко.

Як повідомлялося раніше, керівник державного підприємства "Укренерго" Всеволод Ковальчук заявив, що запуск ринку електроенергії може створити ризик для народу. На його думку, одним із факторів нестабільності є низький рівень конкуренції через відсутність великої кількості виробників на ринку. Це може призвести до неконтрольованого збільшення ціни.

ВідеоСлідчі НАБУ провели обшуки в Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг

Шукали докази у справі про незаконні схеми "Роттердам+" і можливого зловживання службовими особами своїм службовим становищем під час ухвалення рішення про введення в дію цієї формули. В НАБУ кажуть, що під час розслідування цього провадження регулярно стикаються із проблемами: у регулятора приховують частину документів. 

Слідчі НАБУ провели обшуки в Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції