Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після зниження єдиного соцвнеску зарплати почали виходити "з тіні" – Мінфін

У січні бюджет отримав 10,4 мільярда гривень від ЄСВ.

Зменшення єдиного соціального внеску (ЄСВ) в середньому з 41% до 22% із початку цього року вже дала позитивні результати – бізнес почав виходити "із тіні" та "відбілювати" зарплати. Принаймні, про це свідчить статистика. За січень 2016-го до держбюджету надійшло 10,4 млрд грн від ЄСВ. І хоча це на 13% менше, ніж рік тому, проте це позитивний показник, ураховуючи зменшення єдиного соцвнеску майже вдвічі.

Про це на своїй сторінці у Facebook зазначила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

"Маємо позитивні результати щодо детінізації зарплат за рахунок впровадження першого етапу податкової реформи. В результаті кардинального зниження ставки ЄСВ майже вдвічі, вже за перший місяць дії нової ставки бюджет отримав 10,4 млрд надходжень по ЄСВ. Незважаючи на те, що ставка зменшена у середньому з 41% до 22%, надходження за січень 2016 року практично не відрізняються від показників за аналогічний період минулого року, та на 15,8% перевищують прогнозований нами рівень надходжень. Ми розраховуємо на поступовий вихід бізнесу з тіні та працюємо не лише над податковими ставками та адмініструванням, але і над впровадженням комплексного плану з підвищення ефективності податкової системи в цілому. Впевнена, що далі результати будуть ще більш вражаючими", – зазначила Макеєва.

Тим часом реальні зарплати українців упали майже на 10%. В яких галузях заробляють найбільше, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції