Питання не в грошах. Коломойський пояснив, чому судиться через націоналізацію "Приватбанку"

Бізнесмен заявив, що справедливий суд в Україні з’явиться лише після зміни чинної влади.

Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що питання націоналізації "Приватбанку" для нього є принциповим.

Про це він сказав в інтерв’ю "Економічній правді".

"Для мене це не питання життя і смерті. Питання не в грошах, а в принципі", - наголосив він.

Коломойський зазначив, що розраховує на чесний і справедливий суд і чесну правову оцінку.

"Я хочу для себе справедливості. Нехай мені скажуть, правильно у мене забрали моє майно або неправильно. Поки буде Порошенко, жодного справедливого суду в країні не буде. І не тільки з мого питання", - резюмував він, додавши, що "нікуди не поспішає".

Нагадаємо, про націоналізацію "ПриватБанку" стало відомо пізно ввечері 18 грудня 2016 року. 21 грудня фінустанова офіційно перейшла у державну власність. Міністерство фінансів купило "ПриватБанк" у Фонду гарантування вкладів фізосіб за символічну одну гривню.

Перехідний період тривав 72 години. 19 грудня голова НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що "ПриватБанк" тепер належить до категорії неплатоспроможних. За її словами, дефіцит капіталу банку склав 116 млрд грн, а 97% корпоративного кредитного портфеля було роздано компаніям, пов'язаним з акціонерами. Цю "дірку" держава планувала закрити випуском облігацій держпозики.  

Колишні топ-менеджери банку спростували претензії НБУ в наявності дірки в 148 мільярдів гривень. "Банк нормально працював, і міг нормально працювати і далі. Міфічні діри – це все результат зміни облікової політики Нацбанку, який припинив приймати на облік ті застави, які у нас були і які до цього бралися на облік", - розповів колишній голова правління "ПриватБанку" Олександр Дубілет.

2017 року Генеральна прокуратура України відкрила кримінальні справи через можливе доведення тоді ще комерційного "ПриватБанку" до банкрутства.  

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів