Питання "секонд-хендів" перенесли з Податкового кодексу до Митного

Тігіпко пояснив, що це питання викликало дуже серйозну соціальну напруженість і більш характерне для розгляду його не в Податковому, а в новому Митному кодексі.

Питання, що стосується "секонд-хендів", сьогодні знято з Податкового кодексу і перенесено для розгляду до Митного кодексу.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко на прес-конференції в Донецьку.

Він пояснив, що це питання викликало дуже серйозну соціальну напруженість і більш характерне для розгляду його не в Податковому, а в новому Митному кодексі.

"Секонд- хенд" – це важка ситуація. Тому що, з одного боку, є легка промисловість, яка практично знищена. Ситуацію змінювати треба, але ми ухвалили рішення – з огляду на те, що дуже багато людей займаються цим бізнесом (секонд-хендом), багато хто купує ці речі, достатньо дешеві, ми ухвалили рішення - і з Податкового кодексу цю позицію зараз знято", - сказав Тігіпко.

При цьому він додав, що цю проблему „ми розглядатимемо під час Митного кодексу, проводячи консультації з виробниками, з легкою промисловістю і з тими людьми, які займаються "секонд-хендом".

"Ми відчули таке досить серйозне соціальне напруження. І у Верховній Раді комісія ухвалила таке рішення – питання зняти, вважаючи його не дуже характерним для Податкового кодексу, а Митний кодекс буде це враховувати", - ще раз повторив Тігіпко, зазначивши, що він сподівається, що вже до кінця цього року будуть прийняті зміни до митного законодавства.

Як повідомлялося, в проекті Податкового кодексу пропонувалося заборонити імпорт "секонд-хенду".

Нагадаємо, раныше в Кабінеті міністрів лунали версії, що передбачена в Податковому кодексі заборона на ввезення в Україну одягу секонд-хенд сприятиме розвитку вітчизняної легкої промисловості.

Читайте також:

Норму про секонд-хенд викреслили з проекту Податкового кодексу

У Києві провели мітинг на захист секонд-хенду

Регіонали передумали забороняти секонд-хенд в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: