"Південний потік" запрацює у 2015 році

Суперечки Росії та Туреччини не завадять побудові "Південного потоку". Перші постачання газу почнуться вже в 2015 році

Російсько-турецька полеміка навколо "Південного потоку" не перешкодить почати перші постачання газу в 2015 році, заявив голова ради директорів компанії South Stream AG Марсел Крамер.

"Російсько-турецька полеміка навколо "Південного потоку" - це неймовірно важливе питання для обох сторін і вони роблять усе, щоб вирішити його якнайшвидше. Але доки ніщо не говорить про те, що ці проблеми можуть перешкодити нам почати отримувати перші постачання газу вже в 2015 році", - сказав Крамер.

За його словами, низка країн вже висловила своє бажання брати участь в цьому проекті, а також ряд компаній - щонайменше, у форматі спільних підприємств, і в цьому відношенні йде робота.

"На даний момент мені невідомо, що б хто-небудь відмовився від участі або вийшов з графіку. Сам проект в цілому однозначно буде реалізований відповідно до графіку.", - відмітив Крамер.

Раніше повідомлялося, що Туреччина затягує рішення про згоду на "Південний потік". У лютому 2010 року Туреччина дала дозвіл на проведення дослідницьких робіт, а остаточний дозвіл на будівництво "Південного потоку" повинна була дати 1 листопада минулого року.

Нагадаємо, що на початку травня було завершене прокладення першої нитки газопроводу "Північний потік" по дну Балтійського моря.

Початок транспортування газу по прокладеній гілці запланований на четвертий квартал 2011 року. У тому ж кварталі уся система цілком повинна буде пройти випробування до введення в експлуатацію.

Читайте також:

Росія: Україна - друг, але "Південний потік" дорожчий

Через "Північний потік" Україна втратить 700 мільйонів доларів

Росія завершила будівництво першої гілки "Північного потоку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: