Пиво дорожчати не буде

Експерти запевняють: причин для подорожчання пива немає. Великі компанії, що диктують умови на ринку, або мають свої поля, на яких вирощують ячмінь, або уклали довгострокові контракти на його поставку.

Подорожчання пива в Україні не буде, - запевняють експерти. Українські компанії намагаються зробити зростання цін на свою продукцію мінімальним.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що пиво може подорожчати на 30% або 1,5-2,5 грн за 0,5 л у зв'язку з двократним подорожчанням ячменю. Цю інформацію не підтверджують ні в асоціації "Укрпиво", ні в провідних пивних компаніях.

Як повідомив виконавчий директор "Укрпива" Ігор Товкач, 3-4 великі компанії, що диктують умови на ринку, або мають свої поля, на яких вирощують ячмінь, або уклали довгострокові контракти на його поставку, де зафіксована ціна або обумовлено, наскільки вона може зрости. Тому говорити про значне підвищення цін на пиво не можна, тим більше, коли сезон споживання пива закінчився.

"Мені не відомо про якесь можливе збільшення ціни на пиво", - сказав директор з юридичних питань компанії "САН ІнБев Україна" (пиво "Чернігівське") Денис Хренов.

PR-менеджер "Славутича"Світлана Веселовська уточнила, що зараз компанія веде переговори з постачальниками ячменю, але чи подорожчає їхнє пиво і якщо так, то наскільки, говорити рано.

Читайте також:

Пиво в Україні подорожчає мінімум на третину

Пиво в Україні починає зникати

У Ростові під гаслом "Росіяни не бухають" б'ють людей з пивом в руках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: