"Плівки Рожкової": Холодницький розповів, кого у Нацбанку стосується кримінальне провадження НАБУ

Дата публікації
"Плівки Рожкової": Холодницький розповів, кого у Нацбанку стосується кримінальне провадження НАБУ

Національний банк України

Досудове розслідування відкрито за фактом можливих службових зловживань.

Заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив журналістам, що справа відкрита проти одного із топ-менеджерів Нацбанку, стосується заступниці голови НБУ Катерини Рожкової.

Про це пише Економічна правда.

Справа відкрита щодо фактів, озвучених у телефонних розмовах Рожкової з акціонерами й менеджментом банків.

"Ця справа про "плівки" Рожкової", - заявив він. Холодницький зазначив, що підозра в рамках цього провадження ще нікому не підготовлена.

 

Прес-служба НБУ уточнила Українським Новинам, що досудове розслідування було відкрите за фактом можливих зловживань, про які може йти мова в записах телефонних розмов Рожкової. "... справу проти керівника НБУ відкрито не було", - підкреслює Нацбанк.

Нагадаємо, нещодавно були оприлюднені дані, що Рожкова нібито сприяла виділенню кредиту банку, з керівником якого має родинний зв'язок – її цивільний чоловік є головою правління "Промінвестбанку", який є "дочкою" російського державного "Зовнішекономбанку". У жовтні минулого року в Рожкової відбулися обшуки, які можуть бути пов'язані з можливою її причетністю до банкрутства банку "Михайлівський" та махінації на користь "Платинум-банку".

НАБУ анонсувало справу щодо корупції керівництва Нацбанку України

НАБУ анонсувало справу щодо корупції керівництва Нацбанку України

Наступна публікація