Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Плюс-мінус десятки мільйонів: Кабмін перерозподілив між регіонами гроші на ремонт доріг

Рішення пояснюється потребою раціонального використання бюджетних коштів.

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 5 вересня, перерозподілив кошти, виділені на ремонт автомобільних шляхів. Як повідомляє урядова прес-служба, рішення продиктоване необхідністю використати заощаджені за підсумками робіт у цьому році кошти.

"Перерозподіл буде здійснюватися з об’єктів, де за результатами проведених тендерних процедур виникла економія коштів. Ці кошти будуть перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування. Також з переліків виключено об’єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до реалізації", - пояснили в Кабміні.

ВідеоКличко заявив про масштабний ремонт столичних доріг

У столиці цього літа ремонтуватимуть ключові магістралі: замінюватимуть паркани, встановлюватимуть світлодіодні ліхтарі та виокремлюватимуть велодоріжки. Про це заявив мер Києва під час перевірки ремонту бульвару Вернадського.

Кличко заявив про масштабний ремонт столичних доріг

Найбільше від рішення "постраждає" Миколаївська область – у неї заберуть 98,61 млн гривень. Також відчутно скоротять видатки на Буковину (на 67,81 млн гривень) та Житомирщину (на 61,4 млн гривень). Прикарпаття не зможе освоїти 47,97 млн гривень, а Київщина – 28,37 млн гривень.

Натомість збільшиться фінансування робіт на Кіровоградщині (+52,85 млн гривень), Полтавщині (+50 млн гривень), Вінниччині (+46 млн гривень), Одещині (+30 млн гривень), Дніпропетровщині (+25,99 млн гривень), Хмельниччині (+25,33 млн гривень) та Черкащині (+25 млн гривень).

Окремо була розглянута бюджетна програма "Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон". У ній передбачено зменшення видатків у Київській області на 133,5 млн гривень і в Одеській області на 198,2 млн гривень. Разом із тим збільшено фінансування у Вінницькій області на 231,92 млн гривень і в Черкаській області на 99,79 млн гривень.

Фотогалерея Кабмін прийняв програму розвитку автодоріг вартістю майже 300 мільярдів гривень (6 фото)

Як повідомлялося, напередодні Дня Незалежності радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голик в своєму Facebook оприлюднив фотографії нової траси Дніпро-Запоріжжя. "Вперше за 27 років Незалежності два найбільших промислових обласні центри країни - Дніпро і Запоріжжя - з'єднані ідеальної трасою, по якій приємно їхати. Не здивуємось, якщо кількість поїздок із Запоріжжя в Дніпро на каву та з Дніпра в Запоріжжя на Хортицю збільшиться в рази", - написав він. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції