Плющ звернувся до ГПУ щодо дій уряду

РНБО закликає Генпрокуратуру вжити заходів у зв’язку з невиконанням урядом рішень РНБО у сфері адміністрування ПДВ.

Рада національної безпеки і оборони України закликає Генеральну прокуратуру вжити заходів прокурорського реагування у зв’язку з невиконанням профільними міністерствами рішень РНБО у сфері адміністрування податку на додану вартість (ПДВ).

Як передає УНІАН, про це на брифінгу в Секретаріаті президента повідомив заступник секретаря РНБО Андрій Пишний.

Плющ Азаров
УНІАН
Іван Плющ вважає, що Генпрокуратура повинна відреагувати на дії і бездіяльність уряду та деяких міністерств, підконтрольних Миколі Азарову
За його словами, сьогодні секретар РНБО Іван Плющ підписав лист до генерального прокурора Олександра Медведька, в якому закликав вжити заходів прокурорського реагування у зв’язку з невиконанням Кабінетом Міністрів та профільними міністерствами рішень РНБО та указу президента, що були ухвалені у 2006 році, в сфері адміністрування ПДВ.

Пишний зазначив, що міністерства та відомства не виконали поставлені перед ними завдання. Зокрема, заступник секретаря РНБО повідомив, що обсяг невідшкодованого ПДВ станом на 1 серпня ц.р. становить 8,07 млрд. грн. "Це певний рекорд за останні 4 роки", - сказав Пишний.

Він також сказав, що з часу введення указом президента в дію рішення РНБО щодо ПДВ, який було видано минулого року, обсяг невідшкодованого ПДВ не зменшився, а навпаки збільшився.

При цьому Пишний додав, що структури Кабміну з квітня нинішнього року припинили надавати РНБО інформацію про обсяги відшкодування ПДВ. За його словами, інформацію щодо ПДВ, оприлюднену ним сьогодні, було отримано працівниками РНБО лише на спільних зі співробітниками Міністерства фінансів нарадах.

Як повідомляв УНІАН 15 грудня 2006 року на засіданні РНБО президент України Віктор Ющенко заявив, що ситуація з відшкодуванням ПДВ загрожує національній безпеці держави.

За його даними, на станом на грудень 2006 р. підприємствам не відшкодовано ПДВ на суму 7,2 млрд. грн., що в 1,7 раза перевищує показники початку року.

28 грудня глава держави увів у дію рішення РНБО від 15 грудня 2006 року "Про заходи щодо попередження і нейтралізації загроз національній безпеці, пов`язаних із нестабільністю правового регулювання відносин у сфері адміністрування податку на додану вартість".

В рішенні РНБО визначила рівень законодавчого забезпечення функціонування ПДВ та механізм його адміністрування в Україні незадовільними. Крім того, у документі визначені завдання уряду, а також напрями реформування системи адміністрування податку на додану вартість.

Після цього глава держави неодноразово звертався до прем`єр-міністра України Віктора Януковича у зв`язку з невиконанням цих завдань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: