Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Почала діяти зона вільної торгівлі між Україною та Канадою. Що це означає

98% товарів українського походження можна буде завозити до Канади без мита.

Відсьогодні, 1 серпня, набула чинності угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Зона вільної торгівлі передбачає зняття торговельних обмежень та повне скасування торговельних мит на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років. Зокрема, одразу після набрання чинності документа скасують торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектуючі та електротехніку. Протягом 3-7 років скасують мита на окрему агропродукцію, а також будівельні матеріали, продукцію машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі і трактори.

Документ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн.

"Сьогодні набуває чинності угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Цей документ відкриває вікно колосальних можливостей для українського бізнесу – у торгівлі, в державних закупівлях, в електронній комерції. Але це набагато важливіше, ніж просто торгівельна угода. Це красномовний і символічний жест підтримки, це чудовий прояв особливого партнерства, яке міцніє між нашими державами – далекими географічно, але такими близькими по духу, цінностях та прагненнях. Щиро вітаю Україну та Канаду з новою сторінкою наших відносин!", - написав у Facebook президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, угоду підписали 11 липня 2016 року під час візиту до України прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Протягом року документ погоджували парламенти та інші відомтсва країн.

зона вільної торгівлі України з Канадою
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Залиште свій коментар

Вибір редакції