Починати бізнес стане простіше

Засновникам більше не потрібно буде вносити гроші у вигляді внесків до статутного капіталу на момент державної реєстрації.

Уряд схвалив законопроект, який пропонує парламенту спростити відкриття бізнесу. Про це повідомила прес-служба Держкомпідприємництва.

Найближчим часом документ буде переданий на розгляд Верховної ради.

Зокрема, законопроектом надається можливість засновникам юридичних осіб (крім акціонерних товариств) створювати статутний капітал у розмірах і в складі, які необхідні для початку ведення бізнесу.

На даний момент статутний капітал для товариств з обмеженою відповідальністю повинен бути не менше суми, яка дорівнює одній мінімальній зарплаті, для акціонерних товариств - не менше 1250 мінімальних зарплат.

"Відповідно, засновникам не потрібно буде вносити гроші у вигляді внесків до статутного капіталу на момент державної реєстрації. Запропоновані зміни також дозволять заощадити на оплаті послуг банків при відкритті тимчасових рахунків і на оплаті за нотаріальне засвідчення підписів засновників на установчих документах і рішеннях засновників про створення юридичної особи", - йдеться в повідомленні.

Крім того, проектом закону спрощуються вимоги щодо обов'язкового нотаріального оформлення окремих документів, які подаються для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

"Спрощення та оптимізація процедури створення юридичних осіб різних організаційно-правових форм господарювання будуть заохочувати підприємців до заснування власної справи в складних економічних умовах і сприяти поліпшенню позиції України в рейтингу Світового банку Doing Business за критерієм "відкриття бізнесу", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, з набранням чинності нового Податкового кодексу в Україні значно зменшилася кількість охочих почати власний бізнес.

Читайте також:

Підприємців не штрафуватимуть за прострочені декларації

Бродський не повірив, що є українці, які працюють за 3,5 тис. гривень

Податкова змусила підприємців шикуватись у кілометрові черги

Податкова оголосила війну "несумлінним" підприємцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: