Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Податківці викрили великий конвертцентр із "відмивання" понад 250 мільйонів гривень

Безготівкові кошти переводили в готівку для великих підприємств столиці та трьох областей.

У Києві виявили конвертаційний центр, через який "відмили" понад 250 млн грн. Великі підприємства перераховували кошти нібито за товари та послуги на рахунки фіктивних фірм. Ці гроші знімали готівкою через банки та банкомати, 88-90% готівкою віддавали топ-менеджерам великих підприємств, а собі залишали 10-12% - як винагороду.

"В результаті обшуку, проведеного в Києві, було виявлено та вилучено понад 513 тис. грн готівкою в національній та іноземній валюті, 102 печатки підприємств, комп'ютерну техніку, банківські картки, а також фінансово-господарські документи і чорнові записи, що свідчать про незаконну діяльність", -ідеться в повідомленні податкової міліції Офісу великих платників податків.

Справу розслідують у рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 205 та ч. 2 ст. 28 КК України. Вже встановили групу осіб, які причетні до незаконної конвертації грошей. Замовниками їхніх послуг були компанії зі столиці, Київської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 250 мл...

Опубліковано Сергієм Біланом 11 липня 2017 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції