Податкова чекає "відвертості" від підприємців

Голова Податкової служби зазначив, що взаємини податкових органів та платників податків "обговорюються спільно із представниками бізнесу та громадськості".

Державна податкова служба створює для платників податків умови, які стимулюють їх працювати відкрито, в рівних конкурентних умовах.

Про це заявив голова ДПСУ Віталій Захарченко у понеділок під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

Зокрема, Захарченко відзначив, що взаємини податкових органів та платників податків обговорюються спільно із представниками бізнесу та громадськості, при цьому громадські організації стають стратегічним партнером податкової служби із упровадження політики діалогу з платниками податків.

"Ми б хотіли, щоб і бізнес був більш відкритим. Державна податкова служба хоче бачити відносини з платниками податків в іншій площині, відмінній від минулої", - відзначив він.

"Податкові органи зацікавлені спілкуватися з бізнесом "онлайн", а не розглядати минулі операції. Це дасть можливість уникнути ризиків платникам податків, а також чітко планувати політику і надходження податкову службу", - підкреслив глава ДПСУ.

Захарченко нагадав, що в різних регіонах України уже працює понад 700 консультаційних центрів із роз'яснення положень Податкового кодексу, проводяться семінари.

Упроваджено нову форму спілкування з платниками податків - проведення відео-семінарів, у яких беруть участь галузеві фахівці - розробники норм Податкового кодексу, також випускаються аудіо-і відео книги.

"Це - лише поодинокі приклади відкритості податкової служби", - зазначив Захарченко.

У свою чергу, представники Американської торговельної палати в Україні заявили, що готові донести нові форми роботи податкової служби до бізнесу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Податковий кодекс дав право податковим органам отримувати від банків довідки та копії документів про наявність банківських рахунків.

Читайте також:

Податкова готова з березня автоматично відшкодовувати ПДВ

Податкова: "спрощенці" не можуть працювати за наймом

Податківці вимагатимуть у банків інформацію про рахунки клієнтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: