Податкова йде до Інтернет-магазинів

Податківці планують контролювати мільйярдні обіги у сфері Інтернет-торгівлі та запобігати тіньовим операціям.

Податківці мають намір запровадити контроль у сфері Інтернет-торгівлі. За прогнозами, обіг цього сегменту ринку в Україні цього року досягне мільярда доларів, при цьому відсутність руху коштів на банківських рахунках багатьох підприємств свідчить про тіньові операції.

"Контроль за обігом наявних коштів поза банківськими операціями – пріоритетне завдання для контролюючих органів України, оскільки рівень тіньової економіки вже стає небезпечним для вітчизняної економіки", - йдеться в повідомленні Державної податкової адміністрації.

За даними рейтингу сайту Bigmir.net, тільки на початку цього року в Україні діяло 3 тисячі 168 Інтернет-магазинів. За неофіційною інформацією, кількість віртуальних торгових місць становить близько 10 тисяч.

"Інтернет-продажі стали конкурентоспроможним суперником традиційному "офлайновому" бізнесу", - наголошують податківці.

На їхню думку, суб'єкти підприємництва, які працюють у сфері роздрібної торгівлі і послуг в Мережі, прагнуть занижувати обсяги реалізації – не оприбутковувати наявну виручку і порушувати правила використання реєстраторів касових операцій.

Тому питання контролю за сферами діяльності, де переважно використовуються готівкові грошові розрахунки і є ризики невідображення доходів, стає одним з першочергових для Податкової адміністрації.

Читайте також:

Десять офшорів нададуть дані про ухилення від податків

Інтернет-магазин Apple облюбували пірати

Про реєстрацію "лівої" мобілки повідомлять SMS-кою

Мін'юст торгуватиме конфіскатом через Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: