Податкова неофіційно наказала "вижимати" бізнес по максимуму

За даними джерел, керівництво податкової видало неофіційне розпорядження встановити максимально можливе податкове навантаження з обігу для абсолютно всіх видів бізнесу.

Керівництво Державної податкової адміністрації видало неофіційне розпорядження встановити максимально можливе податкове навантаження на всі підприємства.

За даними джерел в ДПАУ, саме цим пояснюється перевиконання плану зборів податків, про яке повідомив глава податкової Олександр Папаіка.

Так, за словами Папаіки, податкова перевиконала план збору податків в червні на 6,5% - зібрано 9,8 млрд. грн., що становить близько 48% зростання у порівнянні з червнем 2009 року.

Причину подібного зростання ДПАУ пояснює переглядом бізнесом, особливо великим, своїх доходів і відповідним підвищенням податкового навантаження на підприємство на 2-3%.

При цьому формально податку з обігу в Україні не існує. Проте неформально навіть голова ДПАУ оперує саме цим критерієм, констатували експерти.

Хоча практика прив'язки до галузевого коефіцієнта існувала в ДПАУ завжди, шоком для підприємців наразі стали лише масштаби цього явища і те, що на підставі коефіцієнтів розпочато планування робіт усіх місцевих податкових адміністрацій, пише "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела.

Раніше ДПАУ конфліктувала через низький показник податкового навантаження тільки з великими корпораціями.

Проте за три місяці роботи нової влади високий коефіцієнт податкового навантаження з обігу став реальністю для підприємців усіх галузей бізнесу.

Є дані, що неофіційні розпорядження керівництва ДПАУ встановлюють обов'язковість прив'язки збору податків до галузевих коефіцієнтів зі всіх підприємств для податкових адміністрацій на всіх рівнях і для абсолютно всіх видів бізнесу.

Читайте також:

Податкова заявила про перевиконання плану за півроку

Азаров пообіцяв, що платити податки стане вигідно і престижно

У Тігіпка пропонують підвищити річний обіг підприємцям, які працюють на єдиному податку

До Податкового кодексу надійшло 1600 поправок

Кожен п'ятий українець думає, що податки можна не платити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: