Податкова оголосила війну "несумлінним" підприємцям

"Багато підприємств приховують свій прибуток різними методами. Зароблені гроші "розмивають" із залученням фіктивних фірм, конвертаційних центрів, транзитних груп, "податкових ям", - нарікають податківці.

Державна податкова служба офіційно затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків, і низку внутрішніх документів, що регламентують проведення кампанії з відпрацювання підприємств "групи ризику".

Як повідомили у податковій, чітко викладені критерії відбору та класифікації суб'єктів господарювання (СГД) за категоріями "вигодонабувач", "транзитер", "податкова яма", пише ЛІГА.net.

Також складено алгоритм визначення переліків ризикових СГД. Крім того, ДПСУ створить в регіонах робочі групи з відпрацювання підприємств "групи ризику".

"Багато підприємств приховують свій прибуток різними методами. Зароблені гроші "розмивають" із залученням фіктивних фірм, конвертаційних центрів, транзитних груп, "податкових ям", - зазначив заступник голови ДПСУ Олександр Клименко.

"Ми покінчимо з цим. У нас розроблена методика, яка дозволить визначити такі підприємства, зруйнувати побудовану схему і змусити несумлінних платників з реального сектора економіки повернути кошти в бюджет", - наголосив він.

На сьогодні вже заплановані технічні навчання для фахівців, які будуть залучені до цієї роботи.

Податківці в регіонах за допомогою експертів з центрального апарату відомства будуть вивчати законодавчі акти і методичні рекомендації, необхідні для комплексного відпрацювання підприємств "групи ризику".

"У деяких підрозділах, на жаль, рівень готовності до ефективної боротьби з мінімізацією податків виявився неналежним. Це, зокрема, податкові інспекції Одеси, Сімферополя, Херсона, Кіровоградської області, ще кілька. Наше завдання - озброїти колег знаннями і вимагати, щоб вони змусили всіх платити податки на рівних умовах", - підкреслив Клименко.

Читайте також:

Податкова заборонила перевірки підприємців-фізосіб

Податкова пообіцяла великому бізнесу "веселе життя"

Податківці перейшли на автоматичне відшкодування ПДВ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: