Податкова про нарахування зарплат: закон порушується в 97% випадках

У відомстві заявили, що додатково налічено 619 млн гривень податкових зобов'язань і штрафних санкцій підприємствам-порушникам.

Державна податкова адміністрація посилила контроль за виплатами тіньових зарплат, повідомив заступник голови Податкової Сергій Лекарь.

"У виконання доручення уряду була звернена увага на тіньову зайнятість. Робота в цьому напрямі посилюється", - сказав, зокрема, він.

Разом з тим, заступник голови ДПАУ заявив, що за наслідками перевірок по тіньовій зайнятості в 2010 році були виявлені порушення законодавства в 97,6% випадків і додатково налічено 619 млн гривень податкових зобов'язань і штрафних санкцій.

За його словами, якщо підприємці не почнуть легалізовувати зайнятість персоналу, можна чекати збільшення штрафних санкцій до 2 млрд гривень в 2010 році.

Як повідомлялося, податкова також попросила Національний банк сприяти обмеженню готівкових розрахунків суб'єктами господарювання. У лютому середня заробітна плата підвищилася в порівнянні з січнем на 2%, або на 39 гривень до 1 955 гривень в місяць.

Читайте також:

Податкова хоче обмежити оборот готівки

Зарплатню співробітників Адміністрації Януковича прирівняли до доходів вчителів

Бродський: мінімальну зарплату треба подвоїти, а бухгалтерам - потроїти

ВідеоПодаткова посилила контроль за виплатами тіньових зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: