Податкова пропонує скасувати щомісячну декларацію про доходи

"Результати березневого декларування показали, що більшість декларацій, які подали податкові агенти, прийнята з нульовими показниками".

Голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко на засіданні уряду 30 березня виступив з ініціативою щодо скасування щомісячних декларацій про доходи фізичних осіб.

За інформацією Захарченка, результати березневого декларування засвідчили, що більшість декларацій, які подали податкові агенти, прийнято з нульовими показниками.

Саме тому було запропоновано вилучити норму щодо необхідності подання податковими агентами щомісячної податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб та фахівцями ДПС підготовлено відповідний законопроект.

Як зазначив голова ДПС, ухвалення зазначеного проекту закону дозволить спростити адміністрування податку на доходи фізичних осіб, зменшить кількість податкової звітності та ліквідує підстави для виникнення небажаної напруги у суспільстві, підніме рівень довіри громадян до влади.

Окрім того, ДПА пропонує звiльнити вiд подання рiчної декларацiї про майновий стан i доходи фiзичних осiб, що одержали дохiд у виглядi спадщини, який оподатковують за нульовою ставкою.

Нагадаємо, нещодавно податковадозволила податковим агентам, які не утримують найманих працівників і не проводять нарахування доходів фізичним особам у звітному місяці, не подавати декларацію з податку на доходи фізичних осіб за відповідний звітний період.

Читайте також:

Починати бізнес стане простіше

Підприємців не штрафуватимуть за прострочені декларації

Підприємцям дозволили не подавати щомісяця декларацію про доходи фізосіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: