Податкова удвічі збільшила збори

Збір до загального фонду Державного бюджету складає 56,4 млрд гривень, що майже удвічі більше рівня за такий же період 2010 року.

У січні-квітні 2011 року платники податків сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 81 млрд гривень. Про це заявив голова Державної податкової служби Віталій Захарченко, повідомили у прес-службі ДПСУ.

За його словами, бюджет додатково одержав 4,5 млрд гривень.

Збір до загального фонду Державного бюджету складає 56,4 млрд гривень, що майже удвічі більше рівня за такий же період 2010 року.

За січень-квітень 2011 року до Зведеного бюджету України перераховано 80,5 млрд гривень, з них до Державного бюджету - 58,6 млрд гривень, до місцевих бюджетів - 21,9 млрд гривень.

"Нами в повному обсязі виконано завдання щодо збору податку на прибуток, ПДВ та інших податків і обов'язкових платежів", - зазначив Захарченко.

Крім того, він додав, що податкова також бачить серед позитивних тенденцій, які вплинули на виконання планових показників, удосконалення податкового законодавства і поліпшення адміністрування платежів.

Нагадаємо, що після введення в дію окремих норм Податкового кодексу безробіття в Україні з 1 січня по 1 березня 2011 року збільшилося більш ніж на 13%, повідомив глава Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

Як повідомлялося, норми Податкового кодексу, які найбільше зачіпали інтереси "спрощенців" та малого бізнесу, набули чинності 1 квітня.

Читайте також:

Новий податковий кодекс робить банкрутами українських підприємців

Підприємці не можуть розібратися з новим Податковим кодексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: