Податкова вимагає від Черновецького декларацію про доходи

Особливий інтерес у податківців викликає минулорічний продаж київським мером банку "Правекс".

Податкова вимагає від мера Києва Леоніда Черновецького терміново заповнити декларацію про доходи за минулий рік.

У зв'язку з тим, що 31 березня закінчується термін подачі декларацій про доходи за 2008 рік, а числом поданих звітів про доходи є як ніколи низьким, податкова розіслала всім публічним людям листа з нагадуванням про обов'язкове декларування доходів. Зокрема, в п'ятницю начальник Державної податкової інспекції в Печерському районі Києва Вікторія Мальцева публічно попросила мера Києва Леоніда Черновецького подати декларацію за минулий рік.

Як запевнили в прес-службі податкової інспекції Печерського району, аналогічне нагадування отримали й інші публічні люди. В той же час директор Департаменту масово-роз'яснювальної роботи і звернень громадян ДПАУ Віктор Косарчук визнав, що дійсно у податківців особлива увага приділяється київському градоначальнику.

Інспекція чекає побачити в його декларації доходи від продажу торік "Правекс-банку".

Як повідомляв ТСН.ua, в лютому минулого року Черновецький досить вдало продав банк італійському Intesa Sanpaolo за 750 мільйонів доларів.

"Леонід Михайлович повинен сплатити податки з корпоративних прав, які виникли при продажі "Правекс-банку", — пояснив Косарчук. — "Це стосується також дітей Черновецького — Степана і Христини".

У випадку якщо в декларації мера не опиниться рядка доходів від продажу банку, це може послужити приводом для перевірки. "Підставою для проведення перевірки може послужити будь-яка публічна інформація", — пояснює екс-заступник голови ДПАУ Сергій Власенко.

Раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв про те, що продаж "Правекса" відбувався через офшорні структури, що дозволило мерові Черновецькому уникнути сплати податків у розмірі 450 мільйонів гривень.

Читайте також:

Нацбанк звітує про приборкання валютного ринку

Більше третини українців впевнені, що податки розкрадають чиновники

Один із найбільших банків України вирішив віддатися державі

Лише 13% українців не постраждали від кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: