Податкова запропонувала VIP-сервіс для великого бізнесу

Податкова служба запровадила систему "горизонтального моніторингу" - підприємцям вказуватимуть на ризиковані фінансові операції.

Державна податкова служба запропонувала великим платникам податків новий сервіс – "горизонтальний моніторинг".

За цим методом обслуговування, податкова з відома платника оброблятиме інформацію про його фінансові операції та одразу вказуватиме на можливі ризикові розрахунки і операції, а також на сумнівних контрагентів, які їх здійснюють, розповів глава служби Віталій Захарченко.

"Ми готові надавати бізнесу відомості про ризикові операції, підказувати сумнівні моменти. Ми не нав'язуємо свої рекомендації, ми просто даємо інформацію топ-менеджерам для ухвалення рішень. Підприємство одержує кваліфіковану допомогу без будь-яких витрат", - пояснив він.

На його думку, запровадження горизонтального моніторингу сприятиме налагодженню партнерських відносин між податковою службою і платниками.

"Ми переходимо на інший рівень спілкування з платниками податків. Введення методу "горизонтального моніторингу" - це один з напрямків ефективної співпраці з бізнесом. Адже довіра до добросовісного і соціально відповідального бізнесу - основні ідеї, закладені в цей проект", - наголосив Захарченко.

Крім того, передбачається створення Інтернет-порталу для великих платників податків, на якому після ідентифікації платник зможе ознайомитися з податковою інформацією про себе. Таким чином, учасник проекту уникає необхідності проводити звірку розрахунків.

Експеримент з впровадження методу "горизонтального моніторингу" заплановано провести на базі 5 великих платників податків. Участь у ньому буде лише добровільною.

Зазначимо, що вперше метод "горизонтального моніторингу" було використано в Нідерландах у 2005 році. Після успішної апробації досвід запозичили ще кілька європейських країн, зокрема, Німеччина, Австрія, Словенія та інші.

Читайте також:

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Закон дозволяє багатіям в Україні не платити податки

Податковий кодекс продовжує руйнувати малий бізнес

Податкова запровадить єдиний стандарт декларацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: