Податкова заявила про перевиконання плану за півроку

За даними ДПА, значна увага приділяється "детінізації прибутків фізичних осіб і викриттю платників податків, які здійснюють виплату зарплат в конвертах".

У січні-червні цього року Державна податкова адміністрація перевиконала план надходжень до бюджету на 12% (877,2 млн грн), до 81,7 млрд грн, повідомили у відомстві.

Так, за даними ДПАУ, значна увага податкових органів приділяється детінізації прибутків фізичних осіб і викриттю платників податків, які здійснюють виплату зарплат в конвертах.

Податківці відмічають також, що, завдяки такій роботі до місцевих бюджетів в червні 2010 року в цілому поступило понад шість мільярдів гривен, або на 17,4% більше, ніж в червні минулого року.

Як повідомлялося напередодні, заборгованість по відшкодуванню податку на додану вартість на початок липня досягла рівня 25-26 млрд гривень.

Нагадаємо, українські підприємці платять найбільшу кількість податків у світі. Про це у середу, 23 червня під час круглого столу повідомив старший консультант Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Молдован.

Експерт відмітив, що згідно міжнародних досліджень, підприємці України за рік платять в загальній сумі 147 податків. Для порівняння: в Росії підприємці за рік платять 11 податків, в Польщі - 40, США - 10, Чехії - 12, Білорусії - 107, Франції - 7, Китаї - 7.

Читайте також:

Українці платять найбільшу кількість податків у світі

Кожен п'ятий українець думає, що податки можна не платити

Азаров пообіцяв, що платити податки стане вигідно і престижно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: