Податкова збирає підприємців для роз'яснення нового кодексу

По Україні створено більше 700 консультаційних центрів, які якраз займаються роз'ясненням норм податкового законодавства. Консультують і самих підприємців.

В Україні запрацювали сотні консультаційних центрів, які роз'яснюють нове податкове законодавство.

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) Олексій Любченко.

"По Україні створено більше 700 консультаційних центрів, які якраз займаються роз'ясненням норм податкового законодавства ", - заявив Любченко.

Крім того, за його словами, ДПАУ сьогодні проводить семінари і наради, де також роз'яснюються норми Податкового кодексу. "Зараз ми виходимо на електронне тестування самих податківців на знання Податкового кодексу", - відзначив заступник голови ДПАУ.

Нагадаємо, 18 листопада 2010 року Верховна рада прийняла Податковий кодекс. У зв'язку з цим підприємці в багатьох містах, зокрема і в столиці, проводили акції проти вступу кодексу в силу.

30 листопада президент Віктор Янукович ветував Податковий кодекс. Зокрема, він запропонував зберегти існуючу систему оподаткування малого бізнесу.

2 грудня парламент прийняв у новій редакції Податковий кодекс із урахуванням пропозицій глави держави.

Читайте також:

Податковий кодекс оскаржили в Конституційному суді

Експерти: спрощена система оподаткування майже знищена

До нового Податкового кодексу потрапили навіть священики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: