Податкові нововведення

Представник НУ-НС Микола Катеринчук звинувачує нинішній уряд в накопиченні боргів. А Податкова, тим часом, вводить нову службу.

Анатолій Брезвін
Архів
Головний податківець України Анатолій Брезвін.
Уряд Януковича залишить наступникам 9 мільярдів гривень боргу перед підприємцями. 

Про це заявив один із лідерів блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Микола Катеринчук.

Колишній податківець не вірить, що "біло-блакитний" кабмін зможе своєчасно відшкодувати експортерам податок на додану вартість.

Тим часом в українській податковій демонструють нову інформаційно-довідкову службу. Аналог світових. Тепер буде де спитати, і за невчасне повернення ПДВ також. В Англії така служба щороку телефоном дає 55 мільйонів консультацій.

22 поверх податкової адміністрації з 1 січня 2008 стане інформаційним центром. Питання щоправда вже зараз можна задавати телефоном, номер як у шпигуна Джеймса Бонда - 007.

Оператор Олеся - обличчя інформаційної кампанії. Незабаром вона з бігбордів закликатиме громадян телефонувати і запитувати. Як правильно заповнити декларацію або останні зміни податкового законодавства, потрібну довідку швидко витягнуть із так званої бази знань. Біля кожного оператора пам’ятка - з клієнтом не сваритись.

Тим часом головний податківець, Анатолій Брезвін особисто оглядає довідковий центр. Говорить, що комп’ютерів і програм закупили на 3 мільйони доларів, ремонт зробили на 20 мільйонів гривень. Усе це перейде під контроль наступного уряду, разом із невідшкодованим податком.

Свого часу Микола Катеринчук був біля керма податкової, нині контролювати ДПА готуються його політичні однодумці. Інформаційний центр у спадок - це добре, а ось на ситуацію з невідшкодованим ПДВ Катеринчук дивиться песимістично - уряд Януковича з підприємцями не розрахується. 

У чому всі політичні сили одностайні - Податковий кодекс потрібно модернізувати.

ВідеоПодаткові нововведення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: