Податкові працюватимуть на вихідних через ажіотаж навколо подачі декларацій

З 17 березня в податкових інспекціях прийом звітності здійснюватиметься з 8 до 21:00. Також податківці будуть обслуговувати платників у вихідні - 19 і 20 березня.

Державна податкова служба для максимального комфорту платників на період надання звітності приверне додаткових фахівців, а також працюватиме на вихідних.

На думку голови ДПС Віталія Захарченко, це дозволить зменшити черги і підвищить якість обслуговування людей.

Крім цього, за його дорученням з 17 березня в податкових інспекціях по всій Україні прийом звітності здійснюватиметься з 8 до 21 години. Також податківці також будуть обслуговувати платників у вихідні - 19 і 20 березня.

"Ми рекомендуємо використовувати засоби електронного зв'язку для надання податкової звітності. Судячи з досвіду окремих регіонів України, де більшість платників обрали саме таку форму подання декларацій, це істотно зменшує особисті контакти з податківцями та економить час, як платників податків, так і наших фахівців, і черг не виникає ", - наголосив Віталій Захарченко.

Податкова служба подбала і про інформаційні сервіси для платників податків. Для того, щоб допомогти платникам податків на офіційному веб-сайті ДПА України (sta.gov.ua) розміщені інструкції щодо заповнення Податкових декларацій.

Читайте також:

Податкова змусила підприємців шикуватись у кілометрові черги

Податкова оголосила війну "несумлінним" підприємцям

Податкова заборонила перевірки підприємців-фізосіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: