Податковий кодекс приймуть восени

У Партії регіонів прогонозують, що Податковий кодекс до кінця літньої сесії не приймуть.

Податковий кодекс не буде прийнятий до кінця поточної сесії. Таку думку озвучила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі одного каналу.

"Не треба собі брехати", - зазначила вона.

Бондаренко повідомила, що до проекту Податкового кодексу подано 5,357 тисяч поправок.

"Всі подавали. Якщо дивитися навіть по авторству, 160 депутатів різних фракцій були авторами поправок до цього закону. Це означає, що і опозиція, і коаліція працюють спільно над цим документом", - заявила вона.

При цьому депутат уточнила, що "якщо в середньому взяти на кожну поправку хоча б по хвилині", то Рада повинна буде відпрацювати "без перерви вісім тижнів".

"Це дуже великий термін. Тому я, наприклад, не вірю в те, що Податковий кодекс буде прийнято в рамках цієї літньої сесії, яка закінчиться повинна навіть пізніше визначеного терміну", - заявила Бондаренко.

"Навіть якщо ми приймемо рішення в Раді, продовжимо роботу Ради ще на два тижні, тобто за рахунок відпустки, супроти конституційних термінів, ми все одно не впораємося з такою кількістю поправок", - додала вона.

Депутат уточнила, що найбільш реальний сценарій: "Якщо друге читання Податкового кодексу буде перенесено на осінню сесію".

Читайте також:

Податковий кодекс на третину скоротить наклади газет і журналів

Азарову відправили поправки до проекту Податкового кодексу

До Податкового кодексу надійшло 1600 поправок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: