Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подорожчало все, крім овочів і фруктів: в Україні зафіксували незначне уповільнення інфляції

До кінця року в Україні очікується стрибок цін, пов'язаний з підвищенням тарифів на газ.

За підсумками вересня інфляція в Україні склала 8,9% в річному вимірі. У серпні показник був 9,0%.

Такі дані наводить Державна служба статистики України, передає Reuters.

Ціни у вересні зросли на 1,9 відсотка в місячному вираженні. Продукти харчування подорожчали на 6,8 відсотка в річному вираженні, а щодо попереднього місяця - на 1,7 відсотка. У місячному вираженні подорожчало все, крім фруктів, овочів та цукру.

Також зросли ціни на транспортні послуги - 17,7 відсотка до вересня минулого року і 2,8 відсотка - до попереднього місяця через подорожчання бензину.

Національний банк України прогнозує, що до кінця 2018 року інфляція знизиться до 8,9% з 13,7 відсотка за підсумками 2017 року. Інфляція на кінець 2020 року, за прогнозами НБУ, складе 5%.

До кінця року в Україні очікується новий стрибок цін, пов'язаний з можливим підвищенням тарифів на газ в рамках програми співпраці з Міжнародним валютним фондом, вважає НБУ.

ВідеоГаряча вода у Києві, ціна на пшоно та курс валют - економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 28, 8 грн,  а євро – 32, 23 грн. В Україні півтора мільйона недійсних паспортів. Міністерство фінансів перерахувало 730 мільйонів на погашення боргу і відновлення у столиці постачання теплової енергії. Одна з найулюбленіших круп українців стає делікатесом.

Гаряча вода у Києві, ціна на пшоно та курс валют - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції