Кожній десятій сім'ї в Україні не вистачає грошей на їжу.
50,7% населення відмічають погіршення їхнього матеріального становища за останні 12 місяців. При цьому 44,8% вказали на те, що їхнє матеріальне становище не змінилось, і лише 3,6% вважають, що їхнє матеріальне становище покращилось.
Про це свідчать результати опитування, яке у жовтні провело "Українське демократичне коло".
На погіршення матеріального становища за останні 12 місяців указує більшість населення Західного та Центрального регіонів (відповідно 53,6% і 58,9%), а також відносна більшість Південного регіону (48,9%) та 38,5% Східного регіону, де більшість (56,1%) констатує, що нічого не змінилось.
Кожній десятій українській родині (10,5%) не вистачає грошей навіть на їжу, а 41,6% домогосподарств, хоча й вистачає грошей на їжу, але купувати одяг чи взуття вже складно.
Частки сімей, яким не вистачає грошей навіть на їжу, у Західному, Південному та Східному регіонах є фактично однаковими (відповідно 8,4%, 9,5%, 8%), а в Центральному регіоні таких налічується 14,8%.
Як повідомлялось, в Україні середня зарплата у вересні 2011 року зросла на 1,6% в порівнянні з серпнем і становила 2 тис. 737 гривень. У порівнянні з вереснем минулого року заробітна плата виросла на 9,9%
Нагадаємо, що згідно з рейтингом нещасних країн, Україна по "індексу нещастя" посіла 10-е місце (з 38 країн) і опинилась між Португалією (9-е) і Грецією (11-е), які наразі знаходяться на межі дефолту.
Україна увійшла в десятку найнещасніших країн світу
Кожен другий українець готується до повторення кризи
Вести бізнес в Україні гірше, ніж в Гондурасі
Українська економіка застрягла на рівні африканських країн