Показники якості життя в Росії гірше, ніж у Китаю - Forbes

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росія перебуває нижче всіх великих країн.

Звичайно, У Москві є Великий [театр] і бездоганна Червона площа з розкішними магазинами в Цумі. І так, на відміну від Нью-Йорка, Сан-Паулу і Мумбаї, ніхто не просить у вас їжу або дрібні гроші на кожному кроці. Але коли справа доходить до загального рівня життя, Росія розташована нижче за всі великі країни. Навіть Мексика з корупцією і наркобаронами на кілька сходинок вище.

Про це пише Кеннет Рапоза у статті "Показники якості життя в Росії гірше, ніж у Китаю", опублікованій на сайті видання Forbes.

Згідно з даними системи Numbeo, що визначає вартість життя, найбільші проблеми Росії – це погода; московський рух, у порівнянні з яким 405 в Лос-Анджелесі і Маргінал в Сан-Пауло здаються спокійними; обурливі ціни на нерухомість в центрі міста і забруднення навколишнього середовища. Росія, можливо, відома своєю культурою, чудовими музеями світового класу і одним з найчарівніших міст світу, Санкт-Петербургом, але її загальний показник якості життя становить 86,27, вона стоїть на одному рівні з культурними конкурентами в Україні.

У Москві на душу населення доводиться більше мільярдерів, ніж у будь-якому іншому місті. І хоча більшість з них насправді часто живуть в Лондоні, нерідко все ж можна почути рев McLaren, який відзначає свою територію на Краснопресненській дорозі вздовж Москви-ріки. Нерухомість там дорога, але, згідно Numbeo, не така дорога, як у Шанхаї. Ціна квадратного метра в центрі Москви на 59,3% дешевше, ніж в Шанхаї. Оренда трикімнатної квартири в Москві, в центрі міста, на 25% дешевше.

Ця висока вартість житла в Китаї в поєднанні з величезною проблемою забруднення залишила найбільшу з країн БРІКС позаду Росії.

Серед чотирьох великих ринків Індія займає 1-е місце, завдяки низькій вартості послуг та товарів, включаючи витрати на житло у відсотках від середнього доходу.

І ще Бразилія. Бразильці люблять скаржитися, що кожна річ коштує цілі статки, особливо в містах Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро. Місто Сан-Паулу розташоване значно нижче середнього показника прожиткового мінімуму в Бразилії, рівного 94,29, через злочинність, забруднення, пробки і житло. Показник міста становить 59. Це вкрай погано.

Як не дивно, незважаючи на те, що Бразилія – одна з найпродуктивніших сільськогосподарських держав у світі, банани в Сан-Паулу коштують на 30% дорожче, ніж у Москві; яйця – на 58% більше, ніж у Москві; хліб – на 163% більше. За даними Numbeo, навіть вода (+ 18,4%) і вітчизняне пиво (53,39%) в Сан-Паулу дорожче, ніж в Москві.

Тим не менш, завдяки гарній погоді і відносно низькій вартості життя по всій країні, життя в Бразилії краще, ніж в Росії.

У рамках дослідження якості життя Numbeo вивчає вартість життя, купівельну спроможність, якість житла, якість повітря, рівень злочинності, охорона здоров'я і час у дорозі на роботу. Користувачі можуть порівнювати міста один з одним з точки зору вартості по ряду споживчих питань, а також рахунків за житло і електроенергію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції