Покупець ОПЗ оскаржить скасування продажу заводу в суді

Компанія "Нортіма", якій заборонили купувати Одеський припортовий завод за 5 мільярдів, збирається отримати підприємство через суд.

Компанія "Нортіма", яка запропонувала на конкурсі з продажу Одеського припортового заводу найбільшу ціну 5 мільярдів гривень, але так і не була визнана переможцем, має намір домагатися в суді примусу до укладання договору купівлі-продажу ОПЗ.

Про це повідомив представник "Нортіми", заступник голови правління Приватбанку Тимур Новиков. "Компанія "Нортіма" збирається подати до суду і відстоюватиме свої інтереси в суді, вимагаючи відшкодування збитків і примусу до укладання договору", - сказав він.

Новиков також спростував звинувачення прем'єр-міністра Юлії Тимошенко в змові з іншими учасниками конкурсу з метою зниження остаточної вартості ОПЗ.

"Від імені "Нортіми" я хочу заявити, що жодної змови не було. Те, що зараз відбувається, у нас подиву не викликає, тому що це процес навішування ярликів, це звичне заняття прем'єра", - сказав він.

Новиков додав, що Тимошенко і виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко мають привселюдно спростувати зроблені ними заяви про змову або надати докази.

Нагадаємо, компанія "Нортіма" була визнана переможцем конкурс з продажу ОПЗ після того, як запропонувала на аукціоні за підприємство 5 мільярдів гривень. Втім, конкурсна комісія визнала продаж таким, що не відбувся.

У Фонді держмайна продаж Одеського припортового відмовилися визнавати через низьку ціну, запропоновану за підприємство. За словами в.о. голови Фонду, вартість ОПЗ становить не менше 8 мільярдів гривень. Крім того, він спрогнозував, що наступний конкурс із продажу ОПЗ відбудеться не раніше, ніж наступного року.

В той же час, бізнесмен Ігор Коломойський заявив про те, що він та група українських інвесторів у суді оскаржать скасування результатів продажу ОПЗ.

Читайте також:

Коломойський оскаржить скасування продажу ОПЗ

ОПЗ продадуть не раніше наступного року

Тимошенко звинуватила претендентів на ОПЗ у змові

Янукович: ОПЗ намагалися продати за корупційною схемою

ВідеоПродаж ОПЗ скасовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: