Половина туристичного ринку України знаходиться у тіні

Близько 40% туристичного ринку України знаходиться в тіні: засновниками турфірм є іноземні громадяни, які не сплачують податки.

 В Україні понад 40% туристичного ринку знаходиться в тіні, заявив заступник голови Державної служби туризму і курортів Сергій Сьомкін у Києві.

"Близько 40-50% туристичного ринку сьогодні знаходиться в тіні", - повідомив він.

За словами Сьомкіна, причиною цього є те, що в багатьох туристичних компаніях керівниками чи засновниками є іноземні громадяни, і вони "приїхали працювати не на нашу країну, не сплачувати нам податки".

Такі компанії зацікавлені в тому, щоб великі кошти виводилися за межі України, щоб за допомогою цього будувати нові готелі в курортних зонах за межами нашої країни, наголосив він.

Зокрема, Сьомкін зазначив, що за даними Держслужби туризму і курортів, тільки за минулий рік 10 туроператорів вивезли з України туристів, які залишили за кордоном 10 мільярдів гривень.

Він додав, що Держслужба вже звернулася з цього питання до правоохоронних органів для проведення відповідного розслідування. "Ми звернулися у Генеральну прокуратуру, яка зараз проводить певне розслідування, до Міністерства внутрішніх справ, який працює над цією проблемою", - зазначив голова Держслужби туризму.

Говорячи про шляхи вирішення цієї проблеми, він заявив, що одним з них може бути введення підзвітного документа - так званого туристичного ваучера.

З його допомогою, за словами Сьомкіна, турфірма вже не зможе знизити дані з обслуговування туристів, і, таким чином, до державного бюджету будуть надходити податки.

Читайте також:

Суд визнав банкрутом туроператора Karya Tour

Українці бояться звертатися в турфірми через банкрутство відомого туроператора

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: