Половина українських компаній не постраждала від кризи

Половина компаній, що працюють на українському ринку, не міняла своїх планів через кризу. А 10% бізнесменів збільшили прибутки.

Близько половини компаній, що працюють в Україні, не побачили змін у можливостях реалізації своїх стратегій у зв'язку з фінансовою кризою.

Такими є результати опитування, які оприлюднив представник компанії Ernst & Young Олексій Кредісов.

За його словами, 9% опитаних компаній зазначили, що в нинішніх умовах отримали більше можливостей для реалізації запланованих стратегій розвитку. При цьому 37% компаній впевнені, що їхні можливості інвестувати у злиття і поглинання ніяк не змінилися, а 15% поліпшили свої позиції в цьому напрямі.

За даними Ernst & Young, 32% компаній в умовах кризи не бачать зміни ситуації з новими можливостями для бізнесу. 26% відзначили, що їхні позиції покращилися.

Крім того, 10% опитаних представників бізнесу відзначають підвищення прибутків від продажів. 5% компаній відзначають поліпшення своєї касової спроможності в порівнянні з часом перед початком кризи.

"Окрім існування особливих ніш ринку, такі результати можна пояснити збільшенням цін на товари та послуги компаній, що намагаються таким чином знизити ризики, пов'язані зі змінами валютних курсів", - пояснив результати опитування Кредісов.

Він, крім того, додав, що 27% опитаних Ernst & Young компаній в останньому кварталі 2008 року збільшили обсяги продажів у порівнянні з аналогічним періодом 2007 року. 15% зберегли ті ж самі обсяги продажів.

Читайте також:

МВФ: Україні дефолт не загрожує

Міжнародні рейтинги України опинилися під загрозою

До кінця березня в Україні буде 2,8 млн. безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: