Польща пропонує допомогу в рятуванні заводу Васадзе

Проявити увагу до долі FSO польський уряд змусила остання заява українських власників про те, що в 2011 році підприємство може бути закрите.

Польща готує свій план порятунку автомобільного заводу Fabrykа Samochodow Osobowych (FSO) у Варшаві, який належить корпорації "УкрАвто" українському бізнесмена Таріела Васадзе.

Питання порятунку заводу доручено курирувати віце-прем'єру, міністру економіки Польщі Вальдемару Павляку, пише газета "Дело".

Проявити увагу до долі FSO польський уряд змусила остання заява українських власників про те, що в 2011 році підприємство може бути закрите.

Як відомо, до березня 2011 року можуть бути звільнені усі 1,8 тис. співробітників FSO, задіяні на виробництві.

"Причиною звільнень є призупинення з березня 2011 року виробництва на FSO автомобіля Chevrolet Aveo", - пояснила начальник департаменту маркетингових комунікацій "УкрАвто" Ірина Михалева.

За інформацією видання Puls Biznesu, у п'ятницю може відбутися зустріч Павляка із власником "УкрАвто" Таріелом Васадзе. Сторони повинні будуть обговорити подальшу долю FSO.

Проте в уряді Польщі цю інформацію не підтвердили. В "УкрАвто" виданню також сказали, що у Васадзе на цю п'ятницю зустрічі з урядом Польщі не заплановані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що "УкрАвто" веде переговори про продаж свого польського автомобільного заводу Fabryka Samochodow Osobowych (FSO).

Найбільш вірогідний претендент на FSO - китайська автомобілебудівна компанія Chery.

Читайте також:

Власник "УкрАвто" володіє дилерською мережею в Росії

Грошовиті бютівці підтримали розширення повноважень Януковича

"УкрАвто" веде переговори з китайцями про продаж заводу в Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: