Полсон квапить Індію з економічними реформами

Глава Мінфіну США Генрі Полсон напередодні візиту до Індії закликав Нью-Делі збільшити темпи економічних реформ.

Міністр фінансів США напередодні візиту до Індії закликав цю країну збільшити темпи економічних реформ і відмовитися від протекціонізму в міжнародній торгівлі.

В Індії він знаходитиметься з 27 по 31 жовтня, відвідавши за цей час Нью-Делі, Мумбаї та Калькутту. Планується, що глава Мінфіну США проведе переговори з керівництвом Індії та найбільшими представниками її ділових кіл, передає ПРАЙМ-ТАСС.

Виступаючи в середу в Раді з міжнародних відносин у Вашингтоні, Полсон нагадав, що зростання ВВП Індії в 2006 році склало майже 10 відсотків проти середньосвітового у 5,5 відсотків.

"Економічні реформи в Індії закріпилися. Прискоривши їх, уряд зробить ще один крок до того, щоб забезпечити щорічне зростання індійської економіки в осяжному майбутньому на рівні як мінімум 8 відсотків, як це прогнозується," - заявив глава Мінфіну.

Якщо ж Індія зараз уповільнить темпи економічних перетворень, то вона, як стверджував високопоставлений фахівець, "ризикує втратити ті досягнення, заради яких так напружено працювала".

"Підтримання нинішніх темпів економічних реформ, навіть їх прискорення, і відкритості найбільш відповідає інтересам Індії, Сполучених Штатів і світу в цілому," - сказав Полсон.

Він також відзначив, що і Індія, і США "мають утримуватися від протекціоністських настроїв".

"Аби забезпечувати економічне зростання і вести за собою світ у плані інновацій та сприятливих можливостей (у сфері підприємництва – Прим.ред.), США й Індія мають торгувати вільно, відкрито і згідно з принципами глобального ринку," - підкреслив міністр.

За його словами, на майбутніх переговорах з офіційними особами Індії він збирається обговорювати, зокрема, перспективи виведення з безвиході Дохійського раунду глобальних торгових переговорів під егідою СОТ.

"Згода по Дохійському раунду досяжна, а її потенціал настільки великий, що ми не повинні дати цієї можливості вислизнути з наших рук," - заявив Полсон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: