Полтавські підприємці послали Азарову доїльний апарат

Протестувальники у руках тримали плакати з гаслами "Бізнес - не дійна корова!" і пообіцяли 21 жовтня їхати під стіни Будинку Уряду вимагати відхилення Податкового кодексу.

Близько 500 підприємців, які прийшли до стін Полтавської облдержадміністрації протестували проти прийняття нового Податкового кодексу та "доїння підприємців".

На знак протесту вони запакували у посилку доїльний апарат та відправили на адресу Кабінету міністрів, зокрема Миколи Азарова.

Люди вимагали скасувати обов'язкові касові апарати та великі податкові збори для малого бізнесу.

"Нас просто зараз хочуть зґвалтувати! Що баба робить, коли її ґвалтують? Вона руками й ногами б'ється. Так давайте пікетувати! Давайте боротися!", - закликала зі сцени підприємець Любов Колесникова.

У руках люди тримали плакати з гаслами "Бізнес - не дійна корова!", "Податковий кодекс - зашморг для малого бізнесу!", "Де податкові канікули?" та інші.

Підприємці вирішили 21 жовтня їхати до стін Кабінету міністрів і вимагати відхилення проекту нового Податкового кодексу у віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков заявив, новий кодекс набере чинності з 1 січня 2011 року.

Читайте також:

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: