Поляки відмовилися від купівлі Nemiroff

За результатами проведеного аналізу польська компанія вирішила, що нині така угода не відповідала б її інтересам.

Польський алкогольний холдинг Central European Distribution Corporation (CEDC) в середу, 7 липня офіційно повідомив, що прийняв рішення відмовитися від ідеї купівлі українського виробника алкоголю Nemiroff, що володіє найпопулярнішим горілчаним брендом на Україні.

Іншими претендентами на Nemiroff, акціонери якого з початку року ведуть пошук покупців, вважається група "Російський стандарт" бізнесмена Рустама Таріко, а також Stock Spirits, працююча у ряді центрально-європейських країн, передусім в Польщі, Чехії, Словаччині, і що має штаб-квартиру в Великобританії.

За результатами проведеного аналізу польська компанія вирішила, що нині така угода не відповідала б її інтересам, приводиться в прес-релізі висловлювання CEO CEDC Уільма Кері.

"Ми вклали більше $1,5 млрд впродовж останніх трьох років в Росії і розраховуємо максимізувати віддачу від цих інвестицій. Ми вважаємо, що в наступні 3-5 років маємо міцні лідируючі ринкові позиції для участі в рості ринку в цьому регіоні, наш менеджмент і далі концентруватиме зусилля на тому, щоб максимізувати ці можливості", - сказав він.

Засоби, отримані від продажу дистриб'юторського бізнесу в Польщі, які передбачалося витратити на купівлю Nemiroff, будуть спрямовані на максимізацію віддачі від вже зроблених інвестицій, збільшення дивідендів і зниження боргового навантаження, говориться в повідомленні CEDC. Крім того, буде розглянута можливість часткового викупу акцій, а також реалізації опціону на купівлю додаткових акцій Whitehall.

У останні місяці в пресі повідомлялося, що CEDC, яка на початку року офіційно повідомила про свій інтерес до Nemiroff, вже близька до угоди, і 80% акцій української компанії можуть бути продані їй за $400 млн (раніше називалися також $300 млн). В той же час головною перешкодою для угоди називався брак коштів у CEDC, яка не так давно зробила велику угоду по купівлі активів в Росії.

На думку українських інвестиційних аналітиків, вартість Nemiroff може складати до $370 млн.

Читайте також:

В боротьбу за Nemiroff вступили росіяни

Поляки заплатять за Nemiroff 370 мільйонів доларів

Українські власники виставили Nemiroff на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: