Помідори не дешевшають, хоч вже пора консервувати. Що кажуть експерти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фермери кажуть, що врожай недостатній.

Сезон консервації розпочався, а ціни на помідори не знизились. Економісти кажуть, що томати ще можуть подешевшати. Про це дізнавався "Сніданок з 1+1".

Економіст Олег Пендзин впевнений, що дешевше ніж по 8 гривень за кілограм цього року помідори не будуть. І чекати на зниження цін доведеться щонайменше два тижні.

"Все це пов’язано із погодними умовами. Тому що у нас на сьогоднішній момент помідори надходять виключно з відкритого ґрунту. Як наслідок, дощі та похолодання, яке було за останні дні воно спричинило погіршення ситуації з пропозицією на ринку", - розповів виконавчий директор економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Також експерт зазначає, що найдешевші помідори щороку везуть з Херсонщини. Та якщо там розпочнуться зливи, то сьогоднішні ціни не знизяться. 

Нагадаємо, 23 липня повідомлялося, що за 6 місяців 2019 року в Україну завезли 7 тисяч тонн огірків, що на 40% більше, ніж минулого року. А поставки помідорів збільшили на 15% до 55 тисяч тонн.

ВідеоЧому в Україні здорожчали помідори

Попри сезонність, аномально дорожчає найпопулярніший салатний інгредієнт - помідор. Буквально за два останніх тижні ціни в середньому збільшились на 10-15 гривень. Що буде далі з ринком томатів – "Сніданок" дізнався. 

Чому в Україні здорожчали помідори

Залиште свій коментар

Вибір редакції