Понад 10 тисяч протестувальників заполонили центр Києва

Підприємці несуть плакати з назвами своїх регіонів і скандують: "Ганьба!". Учасники повністю перекрили рух вулицею Грушевського і прямують до Верховної ради

У центрі Києва в напрямку до Верховної ради рухається колона протестувальників проти ухвалення Податкового кодексу, проект якого в другому читанні сьогодні розглядатиме парламент.

У колоні – близько 10 тисяч людей. Вони несуть плакати з назвами своїх регіонів і скандують: "Ганьба!". Учасники акції заповнили всю вулицю Грушевського. Рух цією вулицею перекрито.

Як повідомлялося, в той же час під стінами Верховної ради вже зібрався багатотисячний мітинг підприємців, які протестують проти прийняття Податкового кодексу.

Мітингуючі вимагають зняти з розгляду в другому читанні Податковий кодекс.

Вони скандують і тримають плакати з такими гаслами: "Зупинимо податковий терор",
"Азаров, Хомутиннік, Тігіпко, Бродський - на базар зі своїм Податковим кодексом", "Податковий кодекс сьогодні - кріпацтво завтра".

На думку організаторів акції, проект Податкового кодексу знищує дрібний та середній бізнес в Україні. Наголошується, що учасники акції не належать до жодної з політичних сил і відстоюють власну позицію, не залежну від думки депутатів.

Читайте також:

Під Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

Азаров назвав Податковий кодекс "подарунком для підприємців"

На мітинг проти Податкового кодексу до Києва підпільно з'їжджаються підприємці

ВідеоПід Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: