317 тисяч вкладників ліквідованого "Надра Банку" досі не забрали свої гроші

Фонд гарантування вкладів прохає клієнтів фінустанови прийти за коштами.

317 тисяч вкладників ліквідованого комерційного "Дельта Банку" не поспішають забирати гарантовані до повернення вклади в межах до 200 тис. грн.

Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб і закликає вкладників нарешті прийти за грошима. Загалом, вкладникам "Дельта Банку" вже повернули 15,39 млрд грн, що становить 95,9% від загальної гарантованої суми.

Фонд гарантування вже вдруге продовжує термін виплат за загальним реєстром, який триватиме від 23 лютого до 4 квітня.

"Фонд наголошує, що на даному етапі подавати індивідуальні звернення потрібно виключно для виплати коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину. У цьому випадку до Фонду необхідно надіслати: особисту заяву спадкоємця, копії паспорта та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину. Після здійснення переказу (за результатом розгляду індивідуального звернення спадкоємця) заявнику (спадкоємцю) направляється лист-повідомлення", – пояснили у Фонді гарантування вкладів.

Тим часом НБУ пропонує дрібним банкам самоліквідуватися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: