Понад мільйон донеччан можуть залишитися без пенсії

Більше 1 мільйона громадян в Донецькій області не числяться ні в яких базах, як платники внеску до Пенсійного фонду, тобто залишаться без пенсії в перспективі.

Донецька область включена в пілотний проект по відробітку пенсійної реформи. Проте, більше 1 млн громадян можуть не отримати свої пенсії, оскільки не числяться ні в яких базах платників в ПФ.

Про це в ході прес-конференції сказав начальник Головного управління Пенсійного Фонду в Донецькій області Георгій Якименко.

"Пенсійна реформа - це, по суті, сукупність наших законів, якими передбачається удосконалити пенсійне законодавство, серед них немає законопроектів, які б міняли економічну частину або які б встановлювали нові правила", - сказав Якименко.

Начальник управління Пенсійного фонду відмітив, що пілотний проект - умовна назва, вона не закріплена документально.

Він додав, що проводиться аналіз і вивчення економічної ситуації в регіоні для вироблення пропозицій і доповнень до пенсійної реформи. Одним з основних напрямів аналізу є показники обліку працюючого населення.

"Ми називаємо це - баланс трудових ресурсів. Початкові показники ми узяли з бази пенсійного Фонду і Податкової адміністрації. Узявши усе населення, шляхом вирахування груп - "діти", „ті що вчаться", "працюючі", "пенсіонери", у нас вийшло, що більше 1 мільйона громадян не числяться ні в яких базах, як платники внеску до Пенсійного фонду, тобто люди залишаються без пенсії в перспективі", - розповів Якименко.

За його словами, якщо відняти з цього мільйона громадян тих, хто поїхав, хто платить внески через податкову, то кількість людей, які не числяться ні в яких звітах, складе близько 600 тисяч. На думку Якименка це значна цифра, "якщо ми помножимо їх на мінімальну заробітну плату або на середню по області, то це величезні суми".

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що накопичувальна система пенсійного забезпечення буде введена з 2013 року.

Читайте також:

Янукович пообіцяв збільшити пенсії на 200 гривень

Накопичувальну систему пенсійного забезпечення введуть з 2013 рок

Пенсії депутатів, банкірів та чиновників досягають 130 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: