Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці задекларували 94,4 мільярда доходів за рік - ДПС

За неподання декларації передбачена кримінальна відповідальність.

За підсумками кампанії з декларування доходів, отриманих у минулому році, задекларували 94,4 млрд грн.

Про це повідомила Державна податкова служба України.

Декларації про доходи та майновий стан в Україні подали 596 тисяч осіб. Зокрема, вони заплатили 3,4 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб та 485 млн грн військового збору.

Найбільша питома вага належить задекларованим іноземним доходам – 18,8 млрд грн. Ця сума на 11,2 млрд грн більша, ніж в аналогічному періоді минулого року. Третю частину поряд з іноземними доходами становлять такі показники як інші оподатковувані доходи – 15,6 млрд грн.

Українці отримали 7,5 млрд грн доходів від спадщини і дарування, 6,1 млрд грн – продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 2,3 млрд грн - здавання майна в оренду і 2 млрд грн - інвестиційних доходів.

"Надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним із резервів на повнення місцевих бюджетів", - каже голова податкової Сергій Верланов. За неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, встановлену законодавством.

Як повідомлялося раніше, в Україні 5143 особи отримали дохід у понад мільйон гривень. Більше половини мільйонерів віком від 40 до 60 років. Найстарішому мільйонеру, який задекларував свої доходи - 99 років. Наймолодшому – 18. Він задекларував доходи, отримані під час успадкування майна.

Відео Підсумки декларування доходів: українці отримали майже 84 мільярди доходу

Це на 26 мільярдів більше, ніж торік. В Україні зафіксовано три мільярдери, а мільйонерів - більше п'яти тисяч. Це на 350 осіб більше, ніж було 2018 року. Фіскали також склали рейтинг публічних осіб - сумлінних платників податків. Телевізійна ведуча отримала майже 159 мільйонів гривень, ведучий шоу-програм - майже 27, футболіст - трохи більше 26 мільйонів.

Підсумки декларування доходів: українці отримали майже 84 мільярди доходу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції