Попередньо ухвалено ряд угод у межах СНД

У Москві сьогодні проходить чергове 35-е засідання Економічної ради СНД під головуванням Миколи Азарова.

Микола Азаров на Раді голів урядів СНД
УНІАН
Микола Азаров нині головує в Економічній раді СНД.
У Москві сьогодні проходить чергове 35-е засідання Економічної ради СНД. 

На сьогоднішньому засіданні Економічної ради СНД, що проходить у Москві під головуванням першого віце-прем`єр-міністра, міністра фінансів України Миколи Азарова, було схвалено ряд документів, які планують винести на розгляд на жовтневому саміті глав урядів СНД.

Як передає УНІАН, на засіданні було схвалено Угоду про співпрацю в формуванні та обміні інформаційними ресурсами й у створенні та розвитку інформаційних систем держав-учасниць СНД у сфері мирного використання атомної енергії. Документ обумовлений тим, що в багатьох країн-учасниць СНД серйозні плани в цьому напрямку.

Схвалено також проект концепції підвищення експлуатаційної надійності мостових споруд на автомобільних дорогах країн-учасниць СНД на 2007-2015 роки.

Також учасники засідання внесли зміни до переліку умов виробничих і технологічних операцій, при виконанні яких товар вважається таким, що походить з тієї країни, в яких вони мали місце (стосується м`яса і м`ясопродуктів).

Також було схвалено Проект конвенції про правовий статус робітників-мігрантів і членів їхніх сімей держав-учасниць СНД. Це питання буде винесено на розгляд глав держав СНД.

На засіданні також було підтверджено зобов`язання країн-учасниць СНД щодо забезпечення пільгового міжміського і міжнародного проїзду країнами Співдружності для інвалідів, учасників ВОВ, а також осіб, прирівняних до них.

Водночас, Економічна рада СНД не підтримала Проект угоди про правовий режим взаємного доступу банків-резидентів країн-учасниць СНД на їхні національні валютні ринки. Таке рішення було ухвалено, виходячи з того, що Росія, Україна й Казахстан завершують процес вступу до СОТ, і після вступу до цієї організації режим взаємного допуску коригуватиметься згідно з нормами, що діють у Світовій організації торгівлі.Головний саміт СНД пройде в жовтні цього року в столиці Таджикистану Душанбе.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: