Попит на долари перевищує пропозицію

За словами експерта, при активному попиті на валюту залишки банків на корпоративних рахунках в НБУ залишилися в межах 16 мільярдів гривень.

Попит на долари США на українському валютному ринку протягом минулого тижня продовжував перевищувати пропозицію. Про це повідомив голова правління "Брокбізнесбанку" Сергій Мішта.

Як зазначив експерт, курс долара США до гривні протягом тижня з 6 по 10 грудня був на рівні 7,96-7,9750. Національний банк України з інтервенціями на ринок не виходив.

За словами Мішти, при активному попиті на валюту залишки банків на коррахунках в НБУ залишилися на рівні попереднього тижня в межах 16 мільярдів гривень.

Зростання ставок на міжбанківські кредити спровокувало відносно невеликі залишки гривні на рахунках банків НБУ і їх нерівномірний розподіл по банківській системі.

Як припускає експерт, "цього тижня ми зможемо побачити деяку стабілізацію на валютному ринку, що, ймовірно, буде зумовлено зменшенням кількості вільної гривні на рахунках банків в НБУ і підвищенням міжбанківських ставок на короткі ресурси".

Нагадаємо, листопад став третім місяцем підряд, коли українське населення активно скуповувало валюту на готівковому ринку. За три останніх місяці на руках в українців виявилося близько 5,2 млрд. доларів.

Читайте також:

Нацбанк: курс гривні 7,95 за долар на 2011 рік цілком виправданий

Китай пророкує обвал долара

Восени українці запхали "під матраци" понад 5 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: