Попов: ми змушені підняти тарифи

Якщо кияни хочуть воду та тепло без перебоїв, вони мусять платити більше, - заявляє влада іобіцяє 10% знижки для сумлінних платників.

У столиці необхідно підняти тарифи на житлово-комунальні послуги на 35%, щоб у подальшому не мати перебоїв з постачанням води та тепла.

Про це на прес-конференції 29 грудня заявив голова КМДА Олександр Попов.

"Сьогодні є рішення НКРЄ про збільшення на 35% вартості тепла і гарячої води. Ми є структурою, яка автоматично підтверджує це рішення для того, щоб потім не мати серйозних проблем у наданні цих послуг. Бо якщо ми з 1 лютого не реалізуємо таку цінову політику в місті, то вже в лютому нам доведеться сплатити 200 мільйонів різниці в тарифах", - сказав чиновник.

Він додав, що "в бюджет ми такі суми не закладаємо, тож цього (погашення різниці в тарифах) не може бути.

"Тут і державна політика і фінансові показники говорять проте, що ми такі рішення про підвищення повинні виконувати", - сказав Попов.

Водночас він додав, що 29 грудня направив пропозиції щодо запровадження 10% знижки для сумлінних платників до відповідних органів Кабміну.

Попов висловив сподівання, що така політика щодо Києва буде запроваджена в наступному році.

Як відомо, національна комісія регулювання електроенергетики затвердила нові тарифи на теплову енергію, згідно з якими послуги з центрального опалення та постачання гарячої води у Києві подорожчають на 30-35%.

Читайте також:

Газ подорожчає: тарифи для українців можуть підняти на 50%

Овочі та фрукти за місяць подорожчали на 18%

Рахунки за компослуги в Києві будуть анонімними

ВідеоПопов: ми змушені підняти тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: