Попов наказав перевірити ціни у київських маршрутках

Низка перевізників вже підвищили вартість проїзду, надіславши економічне обґрунтування. Підвищення вони пояснюють зростанням мінімальної зарплати та подорожчанням матеріалів.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов просить Держінспекцію з контролю за цінами перевірити обґрунтованість підвищення вартості проїзду у маршрутках.

За інформацією Головного управління транспорту, низка перевізників вже підвищили вартість проїзду, надіславши економічне обґрунтування.

Таке підвищення вони пояснюють тим, що за останній рік зросла мінімальна заробітна платня та подорожчали паливно-мастильні матеріали, у тому числі у грудні значно зросли ціни на дизельне паливо.

Головне управління зараз робить свій аналіз обґрунтування підвищення вартості проїзду та порівняльний аналіз вартості проїзду у інших містах України.

Разом з тим, Олександр Попов підкреслив, що тарифи на проїзд в комунальному громадському транспорті залишаться незмінними.

Як повідомлялося, столичні перевізники, не запитавши дозволу влади, з 11 грудня підняли ціни до верхньої межі "вилки" на тариф - до 2,5 гривень. Інша частина маршруток  збирається зробити теж саме з вівторка, 14 грудня.

Читайте також:

Чиновники Попова активно шукають роботу

У Києві подорожчав проїзд в маршрутках і таксі

Таксистам-нелегалам підвищать штрафи в 17 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: