Попов продасть близько 300 га землі в Києві

Київська влада сподівається до 2015 року продати близько 270 га землі в Києві, що збільшить столичну скарбницю майже на 4 млрд. гривень.

До 2015 року київська влада планує продати та здати в оренду мінімум 270 га землі в Києві. У цілому за наступні п'ять років на продаж столичних гектарів міська скарбниця має заробити приблизно 3,6 млрд. грн.

Київська влада сподіваються продати мінімум 270 га землі до кінця 2015 року. Як зазначено в програмі використання та охорони земель Києва на 2011 - 2015 роки, текст якої має "Дело", у ці площі входять: 84,3 га столичної землі під відкритими розробками та кар'єрами, 150,7 га заболочених земель, 39,2 га відкритих земель без рослинного покриву.

З урахуванням експертної грошової оцінки вартість зазначених ділянок у Києві може скласти 1,8 - 2,4 млрд. грн., Що є значним резервом міського бюджету.

За прогнозами Головного управління земельних ресурсів КМДА, в цілому за рахунок реалізації ділянок протягом 2011 року - 2015 років київський бюджет поповниться на загальну суму 3,6 млрд. грн.

Як повідомлялося раніше, нормативна ціна 1 га сільськогосподарської землі в 2011 р. зросте більш як у 2 рази - до 25 тис. грн/га.

За словами заступника глави Держкомзему Миколи Калюжного, в проекті закону про ринок землі передбачено, що мінімальна ціна продажу землі сільгосппризначення має бути не нижчою за її нормативну оцінку.

Окрім того, законопроект про ринок землі, за його словами, передбачає можливість купівлі земельної ділянки в розстрочку - до 5 років.

Читайте також:

Стали відомі власники головних історичних споруд Києва

Янукович готується до продажу землі

Регіонали пропонують Раді залатати земельні "дірки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: