Попов пустить з молотка 18 земельних ділянок у Києві

З 29 березня будуть проводитися аукціони з продажу 18 земельних ділянок. Іноземні компанії також матимуть право участі у торгах, але зі згоди Кабміну.

Олександр Попов
УНІАН
Олександр Попов
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов дав доручення підготувати 18 земельних ділянок для продажу на земельних торгах.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Торги можуть проводитися кожен вівторок о 10:00 за наявності не менше двох зареєстрованих учасників. Найближчі торги заплановані на 29 березня 2011 року в приміщенні Товарної біржі "Київська агропромислова біржа".

З комплектом документації щодо об'єктів, які підлягають продажу на земельному аукціоні, а також з умовами проведення торгів можна ознайомитися в Головному управлінні земельних ресурсів КМДА.

У разі подання заяви про участь у земельних торгах іноземною державою, іноземною юридичною особою або спільним підприємством, яке засноване за участю іноземних юридичних або фізичних осіб, необхідною умовою для участі в аукціоні буде наявність згоди Кабінету міністрів на продаж відповідної земельної ділянки.

Нагадаємо, на початку березня Верховна рада провалила законопроект, яким пропонувалося продовжити термін мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення до 1 січня 2015 року.

Продовження мораторію на 3 роки дало б можливість реалізувати заходи, пов'язані з організаційним та правовим забезпеченням обігу земель в Україні, а також захистити майнові інтереси власників сільськогосподарських земель.

Як відомо, президент Віктор Янукович наполягає, що вже з 2012 року в Україні має функціонувати ринок землі сільськогосподарського призначення.

Читайте також:

Попов доповів Януковичу про столичні реформи

Рада відмовилась продовжити мораторій на продаж землі

Янукович надав земельній реформі пріоритет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: