Попов віддасть в оренду київські тепломережі

Реконструювати столичну теплоенергетику можна лише за гроші інвесторів.

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов вважає передачу в концесію об'єктів теплоенергетичного комплексу столиці альтернативним варіантом для залучення необхідних інвестицій для їх реконструкції.

"У мене ніколи не було сумнівів в плані того, яким чином треба розвивати житлово-комунальну сферу і вирішувати проблему, наприклад, теплоенергетики. Навіть будучи міністром, я був активним прибічником того, щоб приватний бізнес і влада вирішували проблеми спільно. І якщо ми притягнемо на умовах концесії значні інвестиції в розвиток теплоенергетики міста, адже йдеться про декілька мільярдів доларів, а таких грошей немає ні у країни, ні у міста, - це дозволить врегулювати критичну на даний момент ситуацію", - вважає Попов.

Попов також відмітив, що аварійність об'єктів ТКЕ з кожним роком збільшується, а у зв'язку із зростанням цін на газ і електроенергію місто знаходиться в тупиковому положенні, оскільки не може підняти тарифи до економічно обгрунтованих і, у зв'язку з цим необхідно постійно знаходити у бюджеті гроші, щоб компенсувати цю різницю.

Тому, на думку Попова, об'єктивним варіантом для виходу з ситуації, що склалася, являється концесія, завдяки якій місто зможе притягнути необхідний об'єм інвестицій.

Як повідомлялося, раніше заступник голови Київміськадміністрації Олександр Пузанов повідомив, що Київ сумнівається в доцільності передачі в концесію об'єктів теплоенергетичного комплексу міста.

Нагадаємо, в червні КМДА виступала категорично проти продажу комунальних підприємств міста, зокрема, "Київводоканалу" і "Київенерго".

Читайте також:

"Київенерго" витратить 300 млн гривень на оновлення тепломереж столиці

Ахметов отримає контроль над всією енергетикою Києва

Столичні тепломережі здадуть в оренду на півстоліття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: