Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко більше не входить до десятки найбагатших українців - рейтинг "Фокуса"

Перше місце рейтингу знову за Ахметовим.

За підсумками 2017 рейтинг 100 найбагатших людей України знову очолив Рінат Ахметов, статки якого становлять 3,1 мільярда доларів.

Про це йдеться в щорічному рейтингу журналу "Фокус".

Згідно з рейтингом, як і рік тому, друге і третє місця за співвласниками групи "Приват" - Ігорем Коломойським і Геннадій Боголюбовим зі статками в 1,6 і 1,5 млрд доларів. Четверте місце залишилось за Віктором Пінчуком з 1,4 млрд доларів.

На п'яту сходинку піднявся власник Ferrexpo - мільярдер Костянтин Жеваго. Шосту позицію, як і минулого року, посідає власник "Миронівського хлібопродукту" Юрій Косюк - його статки оцінили в 900 млн доларів. На сьоме місце опустився власник "Кернел Груп" Андрій Веревський зі 785 мільйонами доларів, минулого року він посів 5 місце.

На восьмому місці розташувався власник "Смартхолдінг" Володимир Новинський зі статками в 734 мільйони. На дев'ятій позиції опинився власник DCH Group Олександр Ярославський – у нього 645 млн доларів. Топ-10 замикає власник Group DF Дмитро Фірташ зі 640 млн.

Цього року президент України Петро Порошенко вибув з першої десятки найбагатших людей і посідає 11 місце зі статком в 542 млн доларів.

Нагадаємо, цього року український олігарх Рінат Ахметов піднявся на 46 сходинок у рейтингу 500 найбагатших людей світу, який склало видання Bloomberg. Він є єдиним українцем у цьому рейтингу.

ВідеоДо світового списку Forbes потрапили 7 українців

До щорічного списку мільярдерів американського журналу знову потрапили українці. Рінат Ахметов вкотре став найзаможнішим громадянином України.

До світового списку Forbes потрапили 7 українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції